.

Бавно приспособления метална Отсадочная стръв 5 бр./лот 60 г, 80 г 100 г солена вода

Бавно приспособления метална Отсадочная стръв 5 бр./лот 60 г, 80 г 100 г солена вода

40.64
BGN 28.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка

Бавно Jigs Метал Jigging Намамат 5pcs/многу 60g 80g 100g Saltwater СПЕЦИФИКАЦИЈА : ТЕЖИНА : 60g 80g 100g КУКИ : Нема Куки МАТЕРИЈАЛ : Олово 5pcs/многу боја ќе бидат испратени по случаен избор.Ве молиме оставете белешка кога ќе го поставите цел, ако имате барање бои. ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ НАС : Многу години OEM искуство за светски познатиот бренд. Најдобра цена директно од фабриката. Предмети во акции за брза испорака

Всичко за продукта

Цвят:
60g стомана, 80 гр, 100 гр
Позиция:
Океанская Рок-Риболов, Река,Поток,Водохранилищный Езерото,Океанская Плажната Риболов,Езеро,Океанская До Риболов
Тип:
Изкуствена Стръв
търговска марка:
CASTFUN
Категория:
Фалшива Примамка
Тегло:
60g 80g 100g
Материал:
Води
Куки:
няма куки
ключова дума:
бавно приспособления