.

[20pcs] малък многоцветен гъска / патица гъска перо fr Fly Риболов крила, опашка като сух мокър Fly свързване материал черен сив зелен Dun

[20pcs] малък многоцветен гъска / патица гъска перо fr Fly Риболов крила, опашка като сух мокър Fly свързване материал черен сив зелен Dun

4.80
BGN 3.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


[20 PCS] Мали Повеќе Боја Goose/Патка Quill за Риболов Лета со Крилја Опашка Прави Сува Влажни Лета Врзување Материјал Црна, Сива Зелена Dun Црвена
Спецификација :
Повеќе Боја Goose/Патка Quill Пердув за Лета Врзување
15 бои за опција или случаен мешана боја (ве молиме изберете во боја кутија) :
Големина на : Мали Димензии, Должина помеѓу 8cm да 13cm
20pcs/Пакет.
Примена : за Мали Лета со Крилја, Опашка Врзување Итн.
Picturs се земени од реалниот производ, но ве молиме имајте во предвид вистинската боја може малку да се разликуваат од прикажаните боја, бидејќи на боја менувањето.
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на во Иднина. Парите се депонирани безбедно со . Парите е објавен на нас само откако ќе се потврди испорака. Ако ви треба повеќе помош за изработка на плаќањето, ве молиме кликнете тука :
Хуго е Продавница за поддршка на превозот на мнозинството земји во светот, ако не можете да ја пронајдете вашата земја во адресата опција листа, ве молиме контактирајте со нас. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање. Сите стоки ќе бидат внимателно прегледани пред пакување. Ние ги прогласи сите наши пост пакети во "catagory на објекти" како "подароци" со ниска вредност помеѓу 1 да 20 Ние брод на налози се строго според цел адреса, доколку има било какви промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да можеме превозот надвор.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред. За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена. Ве молиме да се разбере и да соработуваат со нас ако царинскиот задржете пакет за инспекција. Време на испорака преку пост услуга( за референца само, време на испорака ќе бидат погодени од многу фактори ) : 7~22 Дена : Азија, Северна Америка 12~39 Дена : Запад Евра, Средна Европа, Океанија, Исток Евра 30 ~ 65 Дена : Јужна Америка, Африка, Јужна Африка
Царинската одржа пакети за инспекција, ве молиме да се разбере и љубезно се чека за стоката, исто така можете да ни информираат за продолжување цел заштита на време. За било документи или помош потребни за царинска објаснување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Производот продажба во нашата продавница не вклучува било локалните даноци, ниту, пак, сме должни да плаќаат локалните даноци. Ве молиме имајте предвид ова пред да нарачате, особено за клиенти од Аргентина.
За секое прашање или проблем towarding производи што се продаваат или не се продава од Хуго е Продавница, можете слободно да контактирате со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Сите ние сме риболов, ентузијаст, ние ќе бидат високо ценети за било какви сугестии за подобрување на нашата квалитет на производот и услугите стандард. Ние нудиме гаранција услуга животен век долго, ние се грижиме за она што ти е гајле. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација. Услуга време : 8 : 20.м ~ 23 : 30 часот понеделник~ сабота, можете исто така да ни остави порака и ако не сме таму за да ви одговори во реално време.
П : Како да направи плаќање? A : можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. П : можете Да направите за да ги прилагодите на услугата? A : Да, Хуго е Продавница нудат персонализирана услуга за некои производи, вие сте добредојдени да се истрага со нас. П : Колку долго може да се добие мојата цел? А : ве Молиме преглед над колона "време на испорака". П : Што ако јас не го добие моето производ или примени проблем објект? А : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ако има било каков проблем, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот навремено.

Всичко за продукта

Позиция:
Риболов На Океанските Кораби, Фшинг Океански Скали, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река
Тип:
Изкуствена Стръв
Номер На Модела:
Тънък
търговска марка:
Wifreo
Категория:
нахлыстовые примамки
Цвят:
варианти на цвета