.

1бр 9.5 см/8 г лещанка риболовни изкуствени примамки качество на професионален бас воблер риболовна стръв 8 цвята воблер риболовни принадлежности

1бр 9.5 см/8 г лещанка риболовни изкуствени примамки качество на професионален бас воблер риболовна стръв 8 цвята воблер риболовни принадлежности

2.08
BGN 2.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


Ако Цел да Достигне 5 долари . Ние ќе го Испратите на Располагање Следење на Превозот Начин Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Minnow Должина : 9.5 cm Тежина : 8g Длабочина : 0.5-1.5 Боја : 8 Различни Бои За вашиот Избор Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 1 buc намамат ( Добар квалитет )

Всичко за продукта

Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Плажната Риболов,Океанская Скала Fshing, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Категория:
Фалшива Примамка
търговска марка:
LINGYUE
Номер На Модела:
Z045
Тип:
Изкуствена Стръв
Тегло:
8g
Дължина:
9.5cm
дълбочина:
0,5-1,5 м
Цвят:
8 цвята за вашия избор
Куки:
Высокуглеродистые Висока Куки
Пакет:
Торба OPP
Брой:
1бр