.

1 бр. добро качество за шиене на бродерия инструмент Snips Thrum резба във нож кухненски ножици риболовни ножици риболовни принадлежности

1 бр. добро качество за шиене на бродерия инструмент Snips Thrum резба във нож кухненски ножици риболовни ножици риболовни принадлежности

2.30
BGN 2.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 МОС Топла Метален Нож Пластична Рачка Крстот Бод/Риболов Линија Ножици/Машина Со Капа Топла Продажба ФА-239 Вкупната Големина (Со Капа) : 11.8x2 x1.2cm Безбедно : Пластични надворешноста и капа за да се задржи безбедност Боја : Боја : случајни Пакет Тежина : 30g Додатоци од Типот на : Риба Користи Ножици Пакување количина : 1pcs / многу
Цел Известување
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
Гаранција :
1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.
2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите
вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Всичко за продукта

Категория Въдици:
Удилище Лодки/Пакет
Материал На Пръта:
Друго
Материал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
ФА-239
Позиция:
Езерото
С гръб или не:
No
С прибиращ се прическа или не:
No
търговска марка:
WDAIREN
Дължина На Пръта:
7,2 м
Общият Размер(С Капак) :
11. 8x2 x1. 2 см
сигурен:
Пластмасова външна повърхност и капачка за сигурност
Цвят:
Случаен
Тегло На Опаковката:
30 г
Тип Аксесоари:
Рибата Използва Ножица