.

5шт риболовна стръв дълбоко плуване 3g твърда стръв на разположение плътно колебание бавно плаващ риболовна принадлежности

5шт риболовна стръв дълбоко плуване 3g твърда стръв на разположение плътно колебание бавно плаващ риболовна принадлежности

BGN 3.17

Сума
Налично за поръчка


Опис :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Функција : Шарени за да привлечат големи риби, да ви помогне да кука она што го сакате.
3.Тежина : 3g.
4.Должина : 1.2 см(не вклучувајќи кука).
5.Боја : Како на сликата покажува.
Пакет :
5 * Риболов ги наведуваш.
Answer : ___________________________ Note :
1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Всичко за продукта

Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Плажната Риболов,Океанская Скала Fshing, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
търговска марка:
elenxs
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
Номер На Модела:
F0201_xm