.

Риболовни клещи от неръждаема стомана риболовни ножици риболов линия нож, кука за премахване на съоръжения инструмент за изрязване на стръв аксесоар FA-241

Риболовни клещи от неръждаема стомана риболовни ножици риболов линия нож, кука за премахване на съоръжения инструмент за изрязване на стръв аксесоар FA-241

6.85
BGN 5.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Нерѓосувачки Челик Риболов Клешти Риболов Ножици Риболов Линија Машина Кука Отстранување Алатка за Справување со Клипинг Намамат Додаток ФА-241
боја испратени случајно Пакување количина : 1pcs / многу
Цел Известување
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
Гаранција :
1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.
2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите
вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Всичко за продукта

Номер На Модела:
ФА-241
Материал На Пръта:
Друго
Материал:
неръждаема стомана
Категория Въдици:
Рок-Прът
Дължина На Пръта:
С гръб или не:
No
С прибиращ се прическа или не:
No
Позиция:
Риболов На Океанските Кораби
търговска марка:
WDAIREN
Тип:
Риболовни Клещи