.

Горещо надувательство 10шт 7см 1г кална риба jelly червей мека пластмаса изкуствена стръв Pesca стръв 7 цвята блясък

Горещо надувательство 10шт 7см 1г кална риба jelly червей мека пластмаса изкуствена стръв Pesca стръв 7 цвята блясък

1.44
BGN 1.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


Опис :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Добро Жалба за Различни Видови.
3.7 cm Опции.
4.Реални и Живот-како Акции.
5.Ултра Сјај Модел.
6.Боја : Како на сликата покажува.
7.Тежина : 1g/1pcs
Пакет :
10 * Риболов мами.
Answer : ___________________________ Note :
1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Всичко за продукта

Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Скала Fshing,Океанская Плажната Риболов, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
търговска марка:
elenxs
Номер На Модела:
F0191-01_xm