.

HiUmi 6 бр./лот 14,5 см 14,7 г риболовна стръв плаващ твърда стръв на риба, изкуствени примамки лещанка Риболов на воблер риболовни принадлежности

HiUmi 6 бр./лот 14,5 см 14,7 г риболовна стръв плаващ твърда стръв на риба, изкуствени примамки лещанка Риболов на воблер риболовни принадлежности

BGN 11.57

Сума
Налично за поръчка


Hi Umi 6pcs/Многу 14.5 cm 14.7 g Риболов Намамат Лебди Тешко Мамка Риба Вештачки Мамки Minnow Риболов Wobbler риболов справи
Опис на производот боја : Како на сликата тежина : 14.7 g должина : 14.5 cm Кука : 4# висока јаглероден челик куки пакување : 6pcs Едноставна opp вреќа пакет материјал : тешко мамка
Карактеристика : Сите слики се направени во вид. Стил : minnow Мамка мами Боја : Боја случаен испорака Светли бои за да привлечат големи риби Непречено и брзо нуркачка акција

Всичко за продукта

Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Скала Fshing,Океанская Плажната Риболов, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Номер На Модела:
145147-06
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
търговска марка:
Хиуми