.

Swolfy 1бр голям е размерът на мека стръв за риба 30 см 400 g дълбоководни риболовни примамки Swimbait Isca изкуствена мека стръв, примамка, риболовни принадлежности

Swolfy 1бр голям е размерът на мека стръв за риба 30 см 400 g дълбоководни риболовни примамки Swimbait Isca изкуствена мека стръв, примамка, риболовни принадлежности

36.67
BGN 27.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка

Користење на високо-одделение за животната средина материјал, Т-форма завртка телото сопствени голема мекост. Стабилна и prefect акција е привлечна за риба. Плаќање начин на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму. Превозот Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата. Не можеме да брод на неделите и други државни празници. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Ние брод на предмети според вашата адреса оставена во системот освен специјални забелешки од купувачи! Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно кога ќе го купите предмети во Aliexpres Превозот Време зависи од начинот На Превоз и Транспорт на Растојание од различни земји, се Проценува Превозот Време, како што следува : А. кои се Испраќаат од страна на ТНТ : 3 - 7 дена. Б. Испраќаат од страна на Кина Пост : 15 - 39 дена. Гаранција на Секое прашање,не двоумете се да контактирате со нас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена од денот на приемот за размена или retun. Ако враќањето на ставка(и) мора да биде во оригинална состојба (не се користи на било кој начин), и со сите оригинално пакување, прирачници, и други додатоци. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија. За Swolfy Риболов и Клиентите Слика Шоу! Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ви благодариме ~o(∩_∩)o~

Всичко за продукта

Позиция:
Океанская Рок-Риболов, Река,Поток,Водохранилищный Езерото,Океанская Плажната Риболов,Езеро,Океанская До Риболов
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
Номер На Модела:
39930
търговска марка:
СУОЛФИ
Тип Стръв:
Мек
Тегло:
400g
Дължина:
30cm