.

FreeFisher Риболовни Куки Връзка Подвижни Панти Шаран, Морска Щука, Рибарски Принадлежности Комплект

FreeFisher Риболовни Куки Връзка Подвижни Панти Шаран, Морска Щука, Рибарски Принадлежности Комплект

7.82
BGN 7.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Превозот И Ракувањето Со :
Сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина директно. Ние ќе брод во светот, ако се најде нема превозот во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме проверете ја вашата адреса и цел за детали внимателно. Повеќето пакети кои се испраќаат надвор во рок од 1 работен ден по уплатата верификација. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или лоши временски услови. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Повеќето пакети може да се примени во 10-25 работни дена. Пакети на Бразил потрае подолго време.
Начини На Плаќање :
Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина.
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.
Други Услови & Услови :
Почитувани купувачи, ние навистина го цениме вашата нарачка, ако ви се задоволни со нашата предмет или услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ги реши сите прашања пред да замине повратни информации. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.

Всичко за продукта

Категория Въдици:
Друг Прът
Позиция:
Океанская Скала Fshing
Дължина На Пръта:
2.4 м
С гръб или не:
No
Материал На Пръта:
Въглероден Прът
С прибиращ се прическа или не:
No
Номер На Модела:
ASW014&ASW015&ASW016&ASW017&ASW018
търговска марка:
Свободен Фишер
Материал:
неръждаема стомана
Доставка:
Безплатна доставка