.

HENGJIA 4 см 7 г 60 бр. ВИБ метални риболовни примамки острието калмари твърд воблер щука бас риболовни примамки isca de pesca риболовни принадлежности

HENGJIA 4 см 7 г 60 бр. ВИБ метални риболовни примамки острието калмари твърд воблер щука бас риболовни примамки isca de pesca риболовни принадлежности

59.76
BGN 51.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Сите слики се направени во вид. Бои : КАКО на Сликата Бои се случајно назначени,но ние обично испратите со мешани бои.
Тежина : 7 G
Должина : 4 CM
Нуркање длабочина : Топ Вода
Кука : висок јаглероден челик кука
Пакување : Едноставен opp вреќа пакет тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода!
непречено и брзо нуркачка акција
светли бои за да привлечат големи риби!
3 D очи се направи една моќна алатка за фаќање
Пакет и Испорака
Бесплатен Превозот! Обично, овој пакет ќе ви биде испратен од страна на EMS, Хонг Конг Пост, DHL, UPS-от, ТНТ, следниве земји за слободни преку ЕМС : сад, Велика Британија, Данска, Грција, Ирска, Белгија, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Австралија, Нов Зеланд, Ако може?т пронајдете вашата земја во горната листа, ве молиме контактирајте ме за детали. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Обично, тоа ќе потрае 5-14 работни денови за испорака.
1.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.
2.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPS-от,DHL,FENEX или ТНТ. Ние ќе се направи одлука со која метода на пакети треба да бидат испратени надвор.
3.Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови. Но, некои земји ќе треба повеќе денови спогодба за нивните обичаи.
Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
4.Откако ќе ја испратите пакети,ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани.
Напомена :
1 : Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако ви се надевам дека вашата цел може да се увезуваат без должност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го одбележи цел како вашето име работа со помала вредност. Ова пониска цена не влијае на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите. Но тоа може да не важи за оние земји со различни тарифни правила.
2 : Ако вашата цел е многу голема , ние може да ги промените соодветна испорака метод за вас , ви благодариме
Политика На Враќање
1. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA.
2. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса.
3. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите.
4. Се враќа направени за не-неисправни производи, ќе бидат предмет на 20% restocking такса, Превозот и Ракувањето не се враќа.
5. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со производите што сте ги добиле на, ве молиме слободно да ни остави позитивен фидбек.
2. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува.
3. Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош.
4. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
5. Ви благодариме за вашето купување.
За нас
Ние сме еден од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина.
Ние производи се стреми да понуди широк спектар на решенија, Фабрика за продажба директно,да се ослободи од средно линкови, ние се гарантира добар квалитет и на најевтиниот цена.

Всичко за продукта

Категория:
Стръв За Толстолобика И Большеголового Шаран
Позиция:
Океанская Скала Fshing
Тип:
Изкуствена Стръв
търговска марка:
ХЭНЦЗЯ
Номер На Модела:
4 см-мигновени пакети от 7 грама
is_customized:
Yes
Дължина:
4 см
Тегло:
7g