.

Черен овал от неръждаема практичен и портативен 7 бр., реколта овални риболовни уши водачи на пръта, пръстен от неръждаема Полюс ремкомплект

Черен овал от неръждаема практичен и портативен 7 бр., реколта овални риболовни уши водачи на пръта, пръстен от неръждаема Полюс ремкомплект

2.66
BGN 2.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Облик : Овална
Риболов Совети Род Водичи Пол Поправка На Комплет
Практичен и пренослив
Дизајн за риба-љубовен лице
Спецификации :
Боја : ЦРНА
Големина : 1.8 x 1,5 см-4.5 х 4.5 cm(L x H) (различна големина)
Материјал : Не ' Рѓосувачки
Нето тежина : 14.3 g
Пакетот вклучува :
7 x Риболов Совети Род Водичи Пол Поправка Kit (различна големина)
торба
Добредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!
Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 3-4days по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 6-12 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 15-25 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.
5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Гаранција :
1.Сите предмети има 1 година гаранција. АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.pls напишете порака или проблеми под или во вашиот цел порака.така што ние може да ви одговори и рачка за вас според вашите цел на време.
4. Ако состојбата не е доволно, ве молиме контактирајте ме

Всичко за продукта

Твърдост:
Труден
Позиция:
Язовир Езерце, Река, Океанская Лодка За Риболов, Океанская Скала Fshing,Океанская Плажната Риболов, Езеро, Поток
търговска марка:
OUTAD
Номер На Модела:
32449933836
Материал:
неръждаема стомана
Горна Диаметър:
x
Категория:
Друго