.

диаметър на 30/40/50/60 см кацане мрежа за риболов creel мрежата dip net pesca мрежата potes herramientas баста net

диаметър на 30/40/50/60 см кацане мрежа за риболов creel мрежата dip net pesca мрежата potes herramientas баста net

20.00
BGN 10.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка


шарени риболов нето,слетување нето-на главата.
1.Материјали : најлон
2.Големина : D35 CM / D40cm / D50 CM / D60 CM
3.Mesh големина : 2.5 cm x 2.5 cm
4.Жица со дијаметар:0.3 mm
5.боја : Шарени
6.N,W. : 0.1 кг
7.добредојдовте ,на големо,ОЕМ и ODM !
1.Поради односот помеѓу прикажување и снимање светлина, пакетот има мала боја разликата е нормално, не квалитет проблем, не влијае на убавината на кеса, и да се надеваме дека купувачите се разбере.
2. Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Ние може да понуди подобра цена за промет на големо цел и повеќе објекти цел,pls контактирајте со нас за да го измените цена, ако сакате попуст,И ако било каков проблем со купување или плаќање,pls се чувствуваат слободни да et нас.
1.Бесплатен превозот е од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Epacket/HK Пост Воздух Пошта,тоа ќе take1060days да пристигне во повеќето земји по брод надвор. Премногу далеку или товар скап земја треба да го додадете соодветниот товар, Ако сакате espress испорака,Pls сеќавам да се избере превозот пат кога biding.Пратката ќе биде направено во рамките на 3-7days по плаќање завршен. 2.Ние ќе брод на адресата која ја остави на сигурни дека вашата адреса и телефонски број е точно и може да бидат доставени до. 3.Фактурата вредност : Нормално, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се спаси царина,Pls забелешка вредноста да го исчистите вашиот ги локалните обичаи, кога местото на цел. 4.Купувачите треба да се плати за царина и било увоз полнење.Ако пратката се врати поради купувачи одби да плати над плаќање,ние НЕ би го испрати повторно, освен ако купувачи ги заврши сите провизии и плаќаат сите врати и повторно да ја прати цена.Купувачите не треба да cencel цел или да бара враќање поради горенаведената причина. 1.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. 2. Ако сте задоволни со нашите производи,ве Молиме запомнете да ни даде пет-ѕвезда пофалба

Всичко за продукта

Цвят:
Б цветна D40CM, C цветни D50CM, D цветна D60CM, A цветни D35CM
Вид На Продукта:
Рибарски Мрежи
Тип Възел:
Единична стая
Дължина:
60m
Размер На Окото:
Голяма Окото
документ:
ДА
Стил:
Моноволокно
С лепило или не:
No
Номер На Модела:
YW-003-1
Тип:
Ръчно Окото
дълбочина:
72М
Приемно или не:
No
Дебелина на:
0,3 мм
Плъзгаща се или не:
ДА
Размер На Окото:
2cmx2cm или 2. 5cmx2. 5cm
търговска марка:
ПУИ ЕЛА ПОМЕЧТАЙ
Пластмасов Вид:
Найлон