.

Maximumcatch Fly Fishing Box Easy-grip силиконова поставяне на принадлежности кутии за двоен страничен прозрачен капак

Maximumcatch Fly Fishing Box Easy-grip силиконова поставяне на принадлежности кутии за двоен страничен прозрачен капак

23.06
BGN 14.00 -39 %

Сума
Налично за поръчка


Maximumcatch Летаат Риболов Кутија Лесно-зафат Силикони Вметнете се Справи Кутии Двојно Страна Јасно Капак
Нашата голема големина летаат кутија со транспарентни капаци на двете страни.
Оваа летаат кутија има гумена заптивка и целосно е водоотпорен и ќе плови ако тоа паѓа во вода.
Ќе се одржи 220 муви и има доволно простор на двете страни
во меѓувреме, вашата муви нема да добиете мелени кога капакот е затворен.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Скоростна Мухы поставяне на силикон УМАС
търговска марка:
MAXIMUMCATCH
Позиция:
Езерото
Категория Въдици:
Нахлыстовая Прът
С гръб или не:
No
С прибиращ се прическа или не:
No
Материал На Пръта:
Въглероден Прът
Дължина На Пръта:
2,7 м
Материал:
Силикон И Пластмаса
Материал:
твърда пластмаса
Пяна:
Силикон
Брой:
1 бр
Размер А:
3*7.5*10см/1.1*3*4 инча
Размерът На B:
4*10*12.5 см/1.5*4*4.8 инча
Размер C:
4.5*10*15 см/1.8*4*5.9 инча
Размерът D:
4*12*18.5 см/1.5*4.6*7.3 инча