.

100шт 8# риболов кука высокоуглеродистая стомана тройни куки риболовни принадлежности сребро

100шт 8 риболов кука высокоуглеродистая стомана тройни куки риболовни принадлежности сребро

7.95
BGN 7.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка

100pcs 8# висока јаглероден челик treble куки. Супер остри и издржливи. Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов. Големина : 8 Материјал : Јаглерод steel100pcs 8# висока јаглероден челик treble куки.
Супер остри и издржливи.
Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов.
Големина : 8
Материјал : Јаглероден челик
Оваа ставка вклучува 100pcs јаглероден челик 8# treble куки, кои се многу остри и издржливи.
Количина : 100pcs
Боја : Сребрена
Пакет Листата :
100 * Treble Куките
Забелешка
Бидете внимателни при ракувањето во риболов за куките се прилично остар. господар броеви", испрати на бројот на SIM картичката. На пример, сакате број 13788889999 да биде господар број, и вашата лозинка е 123456, а потоа вашата порака содржини како што следи : "SN123456 SET13788889999", а потоа испратете ја на GSM штекер. ако е поставено успешно, вие ќе примите порака : "137

Всичко за продукта

търговска марка:
илуре
Електрически или не:
инструкция
С мащаба или не:
No
С линийка или не:
No