.

10шт морски риболов на риба, която плува лещанка примамката стръв на куката воблери 14 сантиметър 14.3 г Безплатна доставка

10шт морски риболов на риба, която плува лещанка примамката стръв на куката воблери 14 сантиметър 14.3 г Безплатна доставка

BGN 23.98

Сума
Налично за поръчка


големина на :
14cm/14.3 g
Длабоко : 2-3 M
Боја ќе се испрати по случаен избор.
Секој намамат има Висока Внатрешна Штракаат(squeaker во телото).
Секој доаѓаат со 1 СИЛНА & ОСТРИ treble куки.
Секој има Силна Жица Конструкција за максимална издржливост.
Секој има пар на крупните 3 D Holographic Очи што ги прави повеќе Живот-Како & Агресивни.
ако сте со мали цел, ние ќе го испрати од Сингапур Пост без следење на број, Ние и ветуваме дека ние превозот во 48 часа откако ќе се плати. ако вашата цел е повеќе од 2 KG, ве молиме да се поврзете со нас на бродот на објектот од страна на EMS или DHL. Објектот испратени од Пекинг, овој е превозот време за мали цел, Обично тоа ќе потрае 10~20 работни дена за вас : Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 9% 50% 21% 13% 7% Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 23% 50% 13% 8% 6% Франција го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Германија го Оценувате (точка пристигна) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 44% 35% 18% 3% Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 25% 50% 14% 9.5%

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Позиция:
Риболов В Океана С Лодка, Океанская Скала Fshing, Риболов На Борда На Презокеански Плаж, Езеро, Река, Язовир Изкуствено Езеро, Поток,
Категория:
Стръв
Тип:
Изкуствена Стръв
Номер На Модела:
Стръв
търговска марка:
Титтакфишинг
Място на произход на стоките:
Пекин, Китай (Континентален)
Дължина:
14cm
Тегло:
14.3g