.

Професионална дълбоководен риболов метална Джигбейт Кука стръв лъжица холщовая чанта пакет Безплатна доставка

Професионална дълбоководен риболов метална Джигбейт Кука стръв лъжица холщовая чанта пакет Безплатна доставка

BGN 67.18

Сума
Налично за поръчка


оваа торба е дизајн за Длабоко морето лажица ги наведуваш. Погодно да го носи вашиот длабоко морето лажица ги наведуваш.
Големина : 35cm x 22cm x 6cm
ако сте со мали цел, ние ќе го испрати од Сингапур Пост без следење на број, Ние и ветуваме дека ние превозот во 48 часа откако ќе се плати. ако вашата цел е повеќе од 2 KG, ве молиме да се поврзете со нас на бродот на објектот од страна на EMS или DHL. Објектот испратени од Пекинг, овој е превозот време за мали цел, Обично тоа ќе потрае 10~20 работни дена за вас : Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 9% 50% 21% 13% 7% Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 23% 50% 13% 8% 6% Франција го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Германија го Оценувате (точка пристигна) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 44% 35% 18% 3% Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 25% 50% 14% 9.5%

Всичко за продукта

търговска марка:
илуре
Воспользуйся:
Многоцелеви
Материал:
Платно
Номер На Модела:
чанта за стръв
С ботуш или не:
No
Слоеве:
Един слой
Място на произход на стоките:
Пекин, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes