.

5 бр. В лот JEBO оригинален филтър памук за 835 838 839 825 828 829 Exteranl филтър резервоар, филтър гъба, обикновен / биохимичен

5 бр. В лот JEBO оригинален филтър памук за 835 838 839 825 828 829 Exteranl филтър резервоар, филтър гъба, обикновен / биохимичен

BGN 8.80

Сума
Налично за поръчка


5pcs по многу JEBO 835 838 839 825 828 829 Exteranl Филтер Резервоарот Оригинален Филтер Памук Филтер Сунѓер Филтер Пулпа Обичните/Био
Биохемиски Филтер Функција :
Задебелување Биохемиски Филтер Сунѓерот, тешки и трајни.
Добро засенчување карактеристики, може да го намали одгледување на алги.
Умерено дупка, може да се посветам на висока густина nitrifying бактерии.
Силна filterability, може да стабилна квалитетот на водата и намалување на риба умре.
Може да се користи последователно по чистењето.
Предложи да се чисти секој месец.
Боја : Обични Филтер(бела)/Биохемиски Филтер(Сина)
Поддршка Тип : JEBO 835 838 839 825 828 829
Пакет содржина : 5pcs x Сунѓер Филтер
Парцела ќе биде претежно се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од Кина Пост.Тоа нормално се зема 35-60 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските , локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи. DHL, UPS-от, EMS, Fedex и други изразат испорака треба 3-7 дена обично(Различни express ќе има малку поинаков време на испорака)
Кина Пост време на испорака :
Да руската Федерација обично трае 45~60working дена
Во САД, Канада обично трае 18~35 работни дена
Во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 20~40working дена
На велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 25~45 работни дена
Во Италија, Бразил и други Јужна Америка contries обично трае 40~90 работни дена
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ве молиме да не информирате на decared вредност кога ќе го поставите цел да ни доколку ви е потребно.
Инаку ние ќе се намали декларираната вредност стандардно за да се намали данокот.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.
Ве МОЛИМЕ контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
Answer : ___________________________ NOTE : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.

Всичко за продукта

Размер:
one size
Тип:
Риба
търговска марка:
ДЖЕБО
силата на:
1W
Напрежение:
No