.

Бъдещето на пълен въглероден волана МТБ пътен кормилото на велосипед за планинско колоездене волана Guidon Vtt Bicicleta аксесоари за велосипеди резервни части

Бъдещето на пълен въглероден волана МТБ пътен кормилото на велосипед за планинско колоездене волана Guidon Vtt Bicicleta аксесоари за велосипеди резервни части

33.57
BGN 30.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Име : ИДНИНА полна карбонски влакна handlebar
На материјал : јаглерод влакна ,3 K Светлина површина ,i s направен од вистински карбонски влакна, квалитетот на Производот уверување за две години
Големина : рамни handlebar 31.8*580/600/620/640/660/680/700 мм
пораст handlebar 31.8*600/620/640/660/680/700/720mm
Боја : црвена /зелена/сина ( ве Молиме забелешка боја треба во вашата нарачка. )
Тежина : рамни handlebar околу 142 g
пораст handlebar околу 160 g
Answer : ___________________________ Note : производ со оригинален бренд ЛОГО
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Всичко за продукта

Цвят:
плосък 580мм, плосък 600мм, плосък 620мм, плосък 640мм, плосък 660мм, плосък 680мм, плосък 700мм, изкачване 600мм, изкачване 620мм, изкачване 640мм, изкачване 660мм, изкачване 680мм, изкачване 700мм, изкачване 720мм
Воспользуйся:
Пътнически Велосипеди,Планински Велосипеди, Круизеры
Компоненти:
Волан
диаметър на захващане:
31.1-32.5 мм
Ширина:
601 - 700mm
is_customized:
Yes
Материал:
Въглеродни Влакна
Тип:
Кормилото е под формата на лястовици
Номер На Модела:
D
Цвят:
Червен / Зелен / Син