.

New FUTURE МТБ Road Bicycle Carbon Handlebar Set Rise Плосък Handlebar + Stem+Seatpost Mountain Bike Parts Combination Bicecleta

New FUTURE МТБ Road Bicycle Carbon Handlebar Set Rise Плосък Handlebar + Stem+Seatpost Mountain Bike Parts Combination Bicecleta

113.09
BGN 101.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Велосипед handlebar + матични+seatpost / set
Handlebar
Име : целосна јаглерод handlebar
Материјалот : на 3 K карбонски влакна ,јас s направен од вистински карбонски влакна
Дијаметар : 31.8 mm
Боја : 3k сјај, црвена
Тежина : рамни handlebar 140g,пораст се справи со 160g
Големина : рамни handlebar 31.8*600/620/640/660/680/700 мм
пораст handlebar 31.8*600/620/640/660/680/700/720mm
Матични Материјал : UD карбонски влакна Спецификација : 17 степени handlebar калибар : 31.8 mm Вилушка менгеме дијаметар : 28.6 мм Должина : 70/80/90/100/110/120mm Тежина : околу 130g Seatpost Дијаметар : 27.2/30.8/31.6*400mm Крај : 3k сјај Тежина : 210g
Помина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. Ве молиме имајте во предвид она што ви треба, на пример : handlebar 620mm+матични 80mm+seatpost 31.6 mm
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Всичко за продукта

Цвят:
Гланц rise bar set, Гланц flat bar set, Мат rise bar set, Мат flat bar set
Воспользуйся:
пътнически велосипеди, планински велосипеди
Тип:
Хоризонтален лост/монотонен волана
Компоненти:
Волан
диаметър на захващане:
31.1-32.5 мм
Ширина:
601 - 700mm
is_customized:
Yes
Материал:
Въглеродни Влакна
Номер На Модела:
комплект кормила