.

Нова задна камера със стъклен капак за смартфон Gionee Elife E7 Phone (без етикети)

Нова задна камера със стъклен капак за смартфон Gionee Elife E7 Phone (без етикети)

BGN 6.80

Сума
Налично за поръчка


1. 100% Сосема Нов и никогаш не се користат високо квалитетни гаранција 2.Замени скршен, оштетената, испукана камерата е стакло 3. Целосно да се заштити вашиот мобилен телефон,прозорец, да ги задржи вашиот мобилен телефон прозорецот изгледа новиот цело време 4.На Replacment стакло не треба да плаќаат за високо поправка на плаќање 5. Производот не е едноставен за инсталација,професионална поправка е потребно!Не го прават тоа за себе Пакет : 1pcs Нови Задната Камера Стакло

Всичко за продукта

търговска марка:
камнеотделение
Дизайн:
Бар
Номер На Модела:
6568
Материал:
Стъкло
Съвместим Марка:
Стъкло
Цвят:
Черен
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (континентален)