.

Оригиналната снимка 5.0 MP Предна камера, модул за Doogee Y300 MT6735 Quad Core 5.0 HD Безплатна доставка

Оригиналната снимка 5.0 MP Предна камера, модул за Doogee Y300 MT6735 Quad Core 5.0 HD Безплатна доставка

20.78
BGN 19.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


Оригиналната Фотографија 5.0 MP Предна Камера Модул за Doogee Y300 MT6735 Quad Core 5.0" HD Бесплатен Превозот Главните Карактеристики :
Оригиналниот Пред Камера 5.0 ПРАТЕНИК за Doogee Y300
Модел : Doogee Y300
Тип : Камера
Оригиналниот Замена Материјали
Имајте предвид Сите делови се пред присутните, заштеда на време кога местото на Секој елемент има се проверуваат и во добра состојба пред превозот Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни телефони/мобилни телефони, па само ги купите овој објект ако знаете како да го инсталирате препорачуваме професионална инсталација. Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови Пакет Содржина : 1 x Предната Камера 5.0 ПРАТЕНИК
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Всичко за продукта

търговска марка:
Дъга