.

Оригиналът е за Meizu U20 USB зарядно устройство, порт за зареждане Лента гъвкав кабел Micro USB; dock конектор ремонт, резервни части

Оригиналът е за Meizu U20 USB зарядно устройство, порт за зареждане Лента гъвкав кабел Micro USB; dock конектор ремонт, резервни части

6.38
BGN 6.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


за Meizu U10
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку .
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака.

Всичко за продукта

Цвят:
За Meizu U10
Дизайн:
Бар
Номер На Модела:
За Meizu U20
търговска марка:
ДЖЕДКС
Съвместим Марка:
За Meizu U20
Съвместим :
За Meizu U20
Класификация:
за Meizu U20 док-конектор гъвкав кабел
Дескропция:
Гъвкав Кабел, Зарядно Пристанището На Мобилен Телефон
Състояние:
Номер На Модела:
Безплатна доставка :
ДА
Предмет на:
Зарядно Устройство, Свържете Го Гъвкав Кабел