.

1 бр. / много високо качество за Archos 101 101c мед tablet PC сензорен екран Digitizer подмяна на част в черен цвят

1 бр. / много високо качество за Archos 101 101c мед tablet PC сензорен екран Digitizer подмяна на част в черен цвят

BGN 17.73

Сума
Налично за поръчка


За Модел :
За Archos 101 101c Бакар Таблет КОМПЈУТЕР
вашиот потребни боја по вашата исплата ,инаку ние ќе се испрати било боја на располагање од нашите акции .
Во Однос На Контрола На Квалитет
Нашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет. Во Врска Со Производот Гаранција
1. Ние нудиме 30 дена квалитет гаранција по приемот ,за производи добиени над 30 дена ние го задржуваме нашите правото да го одбие било надомест .
2. Ако производот е неисправен кога ќе примите , ве молиме да не информирате во рок од 3 дена по приемот и го испрати назад со комплетен пакет ( како што е нашата компанија гаранција налепница /LCD ламиниране/оригиналниот пакет итн ) во рок од 7 дена преку препорачана пошта за замена или враќање на средствата .
3. Ако ние не сме информирани во над потребниот период и во рок од еден месец ,само ќе си дозволи наплата делумно или поправка на дефект на објект за вас .
4. Ние нудиме гаранција од еден месец база на нормална употреба и нема да ја преземе одговорноста поради вештачки штета ( пад пауза ,вода најавени итн.)
Плаќање
Клиентите да изберете нивните омилени на линија рок на плаќање и имајте на ум дека ќе не ослободи плаќање за нас додека клиенти прими стоката целосно. Испорака
Парцела ќе биде договорено за време од 48 Часа по потврдена плаќање , и следење на број ќе се пополни и клиентите би можеле да ги пратите логистички процес од страна подолу поврзување respectly . Ние нема да преземе одговорност за задоцнување или погрешно примачот должи на клиент остави невалидни или undeliverable адреса .
Клиентите Должност
Нормално ние ќе го прогласи парцела како подарок или како на купувачот на барање за да се минимизира купувачот е прилагодено должност .Но, тоа ќе биде купувачот одговорност да се плати кога само во случај обичај должност направат . Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата услуга/производ , ве молиме љубезно ни даде 5 започнува позитивни повратни информации како ова ќе ги инспирира нашите вработени за да се посвети најдобра услуга .Или имате било истрага ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за конечно решение ,нека спор се на вашиот последен избор како што е најниска цена и повеќето цена начин да се реши проблемот .

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Тип:
сензорен екран
Екран:
4.5
Номер На Модела:
За Archos 101 101c Мед tablet PC
търговска марка:
Мъгливо красота
Съвместим Марка:
За Архоса
Гаранция за качество:
Един Месец След Получаване На
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Цвят:
Черен
Тест Преди Превоза:
ДА
Съвместим Модел:
За Archos 101 101c Мед tablet PC
is_customized:
Yes
Склад:
ДА
LCD-комплект:
ДА
Гаранция За Качество:
един месец
перепелка:
ААА