.

A + + + стъкло сензорно за Fly FS509 сензорен екран дигитайзер преден стъклен панел сензор за резервни части + лепило инструменти

A + + + стъкло сензорно за Fly FS509 сензорен екран дигитайзер преден стъклен панел сензор за резервни части + лепило инструменти

14.37
BGN 10.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


А+++ Допир Стакло За Лета FS509 Екран на Допир Digitizer Предниот Панел Стакло Сензор Замена на Делови + Лепило Алатки Логото Бесплатен Превозот
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Лета FS509 допир стакло. *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *1 X за Лета FS509 Допир Стакло *1 X за Лета FS509 Допир Стакло Openg Алатки 8 во 1 (Ако одберете со алатки) *1 X Лепило
Боја : Црна
Трговија на големо Допир Стакло : имам 2000 модел допир стакло. Јас може да ви даде најдобра цена. 3$ за секој, 4$ за секој, 5$ за секој. ви благодариме.

Всичко за продукта

търговска марка:
HelloWZXD
Номер На Модела:
За Fly FS509
Тип:
сензорен екран
Съвместим Марка:
За Fly FS509
Цвят:
Черен,
Тест:
Един След Друг
Място на произход на стоките:
Шенжен (мяньланд), Китай
Размер На Екрана:
5,0 инча