.

Телефон тъчпад сензорен екран, за да Лети FS401 FS402 FS403 FS451 FS452 FS454 сензорен екран дигитайзер стъкло обектив сензор за лепило

Телефон тъчпад сензорен екран, за да Лети FS401 FS402 FS403 FS451 FS452 FS454 сензорен екран дигитайзер стъкло обектив сензор за лепило

12.54
BGN 9.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Телефон на Допир екран на допир Панел За Лета FS401 FS402 FS403 FS451 FS452 FS454 Екран на Допир Digitizer Стаклена Леќа Сензор Алатки Бесплатно Лепило
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Лета FS401 FS402 FS403 FS451 FS452 FS454 допир стакло. *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *1 X за Лета FS401 FS402 FS403 FS451 FS452 FS454 Допир Стакло *1 X за Лета FS401 FS402 FS403 FS451 FS452 FS454 Допир Стакло Openg Алатки 8 во 1 (Ако одберете со алатки) *1 X Лепило
Боја : Црна/Бела
Трговија на големо Допир Стакло : имам 2000 модел допир стакло. Јас може да ви даде најдобра цена. 3$ за секој, 4$ за секој, 5$ за секој. ви благодариме.

Всичко за продукта

Цвят:
FS401 черно, без инструменти, FS401 черно, без инструменти, FS401 бяло, без инструменти, FS401 бяло, без инструменти, FS402 черно, без инструменти, FS402 черно, без инструменти, FS403 черно, без инструменти, FS403 черно, без инструменти, FS451 черно, без инструменти, FS452 черно, без инструменти, FS454 черно, без инструменти
търговска марка:
HelloWZXD
Номер На Модела:
За Fly FS401 FS402 FS403 FS451 FS452 FS454
Екран:
≥5
Тип:
сензорен екран
Съвместим Марка:
за мухи
Цвят:
Черен, Бял
Тест:
Един След Друг
Място на произход на стоките:
Шенжен (мяньланд), Китай