.

За Highscreen Power ICE / Power Rage EVO / Easy F / Prime L/Pure Power високоговорител сигнал повикване гласова музика играе ремонт на част от

За Highscreen Power ICE / Power Rage EVO / Easy F / Prime L/Pure Power високоговорител сигнал повикване гласова музика играе ремонт на част от

BGN 5.58

Сума
Налично за поръчка


Опис :
A-100% висок квалитет.
B - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Јазик.
C - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.
Д - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
E-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Гласно Говорник /1 PC/2 PCS/5 PCS(До вашиот опција)
10pcs телефон завртки( Подарок само )
Напомена :
1.Ние брод на пакети во рамките на 2-7 бизниси дена по уплатата избришани.Купување на викенд и Национални hiliday ќе биде предаден, од следната бизниси ден.
2.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас.
3.Љубезно ве молиме оставете 5 ѕвезди на повратни информации до нас ако сте задоволни,ако се некој проблем со производот,ве молиме контактирајте со нас, наместо на напуштање на негативни повратни информации,ние би сакале да го реши проблемот.

Всичко за продукта

Цвят:
1pc, 5pcs, 2pcs
Дизайн:
Бар
Номер На Модела:
Power ICE/Power Rage EVO/Easy F /Prime L/Pure Power
търговска марка:
DDONG(电子设备)
Съвместим Марка:
УХАО