.

За Huawei Honor 3X G750 бутон захранване и бутон за регулиране на силата на звука гъвкав кабел

За Huawei Honor 3X G750 бутон захранване и бутон за регулиране на силата на звука гъвкав кабел

5.76
BGN 5.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


За Huawei Чест 3 X G750 Прекинувач Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел
Потсетување :
1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Всичко за продукта

Дизайн:
Бар
търговска марка:
ХОНГЮЙ
Номер На Модела:
За Huawei Honor 3X G750 гъвкав кабел
Съвместим Марка:
За Huawei
Качество:
Ново Най-Високо Качество
Is_customized:
Yes
Съвместими модели:
За Huawei Honor 3X G750 гъвкав кабел