.

10 бр. / лот, за LG G6 задната част на задната камера стъклен обектив черен / бял / сив / rose gold / Злато / Сребро / розов

10 бр. / лот, за LG G6 задната част на задната камера стъклен обектив черен / бял / сив / rose gold / Злато / Сребро / розов

BGN 17.44

Сума
Налично за поръчка


10pcs/многу, За LG G6 Назад Задна Камера Стаклена Леќа Црна/Бела/Сива/Розово Злато/Gold/Сребрена/Розова
Производ Детали : 1. Задната Камера Назад Стакло 2.100% Оригинални 3.Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат . За Превозот : За Да Обезбеди Најдобра Цена За Клиент : 1 . Ние ќе брод вашата нарачка преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Испорака Начин на Следење На Број само Може да се Пронајдат денот на Испраќање .Транспорт време е 20-45 дена , ако не можете да го добиете вашиот парцела време 45 дена , pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена ,ви благодариме ! 2 ако donot се парцела по 60 дена ,Ние и ветуваме ние ќе се направи целосно враќање на средствата . (затоа ,ве молиме donot применуваат спор во 60 дена ,ова е несакана ,Бразил и Русија во рок од 90 дена ) 3. Можете исто така да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Превозот Начин ,Така што можете да ги пратите на тоа , тоа ќе додадете $1.89 за Превозот Цена . 4. Објектот ќе брод вашата потврди Адреса во . Па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот е точно пред да го купи објектот . 5 .Купувачот треба брод на друга адреса (не потврди адреса) треба да контактирате со нас пред да го купи објектот. 6. Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно 7. Особено за Русија Купувачот , pls бидете сигурни дека тоа е твоето полно име . Превозот Време : 1. сите цел ќе биде превозот во 3 работни дена . 2. ако Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден. 3. Објектот испраќаат преку USP,DHL,EMS со Испорака Потврда. 4. сите ред ние ќе ви ги Понудиме следење на број, без оглед на кина пост или други превозот начин . Плаќање : 1 ,можете да ја користите вашата кредитна картичка плати преку , ако има било какви прашања во врска со плаќање , pls се чувствуваат слободни да ме Контактирате . 2. ние прифаќаме Банка Исплата , Western Union , И други начини на плаќање се прифати . Контакт : 1.ако се направи трговија на големо или имате други прашања , pls се чувствуваат слободни да ме контактирате преку trademanager .ви благодариме ! За Пакување

Всичко за продукта

Цвят:
Златисто, Сребристо, Бяло, Черно, Розово Злато, Сив
Дизайн:
Бар
Номер На Модела:
За LG G6
търговска марка:
New625
Съвместим Марка:
За LG G6
Материал:
оригинал
Контрол На Качеството:
Всеки От Тях Е Преминал Проверка, Преди Да Изпратите