.

Vannego 10шт сензорен екран обектив за Samsung Galaxy S4 Mini I9190 I9192 I9195 I9198 предната външна стъклена леща тъчпад на екрана

Vannego 10шт сензорен екран обектив за Samsung Galaxy S4 Mini I9190 I9192 I9195 I9198 предната външна стъклена леща тъчпад на екрана

BGN 23.49

Сума
Налично за поръчка

Vannego 10 Pcs Екран на Допир Објектив За Samsung Galaxy S4 Mini I9190 I9192 I9195 I9198 Пред Надворешниот Стаклена Леќа Екран на Допир Панел
Карактеристики На Производот :
Тип на производ : Екран на Допир(Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Samsung Galaxy S4 Mini I9190 I9192 I9195 I9198 Пакет : 10 PCSX Екран на Допир Digitizer
Слики покажуваат :
Нашата Продавница Вистински Фото : Ако ние се најде на продавачот кој ги копираат нашите производи слика, ние ќе се жалат веднаш!
За Превозот
Времето за испорака е за 15-45 работни дена. тоа може подолго време да се дојде до некои земји. на пример : Бразил. Јужна Америка. Африка земји.
1. предаден во рок од 5 дена и да се обезбеди патеката број.
2. Според вашата земја, 15-45 дена. повеќе од 60 работни дена не добиле, ние ќе рефундирање на пари за прво.
3. ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе го реши проблемот.
ако сакате да се знаат деталите на превозот цена, можете да не контактирате во било кое време.
За Гаранција
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА Наплата, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
За Повратни Информации
1.Секоја повратна информација е доверба, поддршка. Голема љубов.
2. ако satisfyed со купувањето, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
3. ако не сте satisfyed со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации
4. ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа се во работен ден, работат со вас, додека не се задоволни.

Всичко за продукта

Цвят:
Бял, Черен, Син
Тип:
сензорен екран
търговска марка:
Ваннего
Номер На Модела:
за Samsung Galaxy S4 mini i9190 i9192 i9195 i9198
Екран:
4.3
Съвместима Samsung Модел:
Galaxy S
Съвместим Марка:
Samsung
Цвят:
Черен / Бял / Син
Функция:
Сензорен Екран+Лого
Транспорт:
Безплатна Доставка
Размер:
4.3 inches