.

YuXi чисто Нов слушалка на ухото високоговорител на слушалката на приемника замяна за смартфон Samsung.

YuXi чисто Нов слушалка на ухото високоговорител на слушалката на приемника замяна за смартфон Samsung.

BGN 0.72

Сума
Налично за поръчка


За купувачите :
1. Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !
2. Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 - 7 работни дена
( Освен за посебни случаи )
3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас !

Всичко за продукта

търговска марка:
YuXi
Дизайн:
Бар
Съвместим Марка:
Samsung
Номер На Модела:
ZT-086