.

ZenFone Zenfone Zoom ZX551ML Z00XS ZX550 Zenfone 2 ZE500CL Z00D високоговорител високоговорител приемник слушалка на ухото говорител

ZenFone Zenfone Zoom ZX551ML Z00XS ZX550 Zenfone 2 ZE500CL Z00D високоговорител високоговорител приемник слушалка на ухото говорител

BGN 23.50

Сума
Налично за поръчка


Опис :
A-100% Оригинални висок квалитет.
C - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.
Д - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.
E - САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.
F - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
Ж-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Слушалка Звучници /100 PCS

Всичко за продукта

Дизайн:
Бар
Номер На Модела:
Zoom ZX551ML Z00XS ZX550 2 ZE500CL Z00D
търговска марка:
DDONG(电子设备)
Съвместим Марка:
за Asus