.

Митология на дисплея LCD сензорен екран дигитайзер замяна за XGODY X15S 5.0 инчов сензорен панел за мобилен телефон

Митология на дисплея LCD сензорен екран дигитайзер замяна за XGODY X15S 5.0 инчов сензорен панел за мобилен телефон

22.38
BGN 19.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка

Висок Квалитет на LCD Екранот на Допир Digitizer Замена За XGODY X15 S 5.0 Инчен Android 5.1 Quad Core Мобилен Телефон Точка Име : Екран на Допир LCD Дисплеј За XGODY X15 S Компатибилен со : За XGODY X15 S 5.0 Инчен паметен Телефон Функција : Екран на Допир LCD Дисплеј за XGODY X15 S, ако на екранот на вашиот телефон е оштетен, Pls donot се грижите за вашиот телефон не може да работат повеќе, само да ги купите нова екранот и да го замените за вашиот телефон. Оваа LCD&Touch Екрани се во парк сега, пратката може да се направи многу брзо, Секој еден ќе биде полн тестирање пред превозот. Превозот Време : Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 48h по плаќањето беше потврдено. Бесплатен Превозот : Да Следење на број : Да, Испорака Датум : Нормална времето за Испорака е 20-55days.(Викенди и Празници исклучени) Гаранција : Целосна наплата или да го препрати ако пакетот не добиле во текот вети време на испорака кога ќе се направи ред,Ние однос вие се согласувате со горе,ви благодариме! Пакет се Вклучени : 1*Екран на Допир За XGODY X15 S 5.0 Инчен паметен Телефон 1*LCD Дисплеј За XGODY X15 S 5.0 Инчен паметен Телефон на Допир LCD Дисплеј ве Молиме Прочитајте Ги Следниве : 1. Пред купување, ве молиме погледни го слика внимателно и да се утврди дали таа е погодна за вашиот модел на мобилен телефон. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. 2. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. 3. Во мојот производ,ние имаме марка и логото. 4. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати и немојте да отворите некој спор. 5. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Ние нема да бидат одговорни за штетата предизвикана од вештачки или неправилно функционирање, како што се скршени, рбет и така натаму. Ви благодариме на соработката!

Всичко за продукта

Цвят:
Бял TP без LCD дисплей, черно TP без LCD дисплей, Златна TP без LCD дисплей, розово, РЕЗЕРВОАРИ без LCD дисплей, само LCD-дисплей, без КОНТРОЛ, Бяла КОНТРОЛ с LCD дисплей, черно КОНТРОЛ с LCD дисплей, Златна КОНТРОЛ с LCD дисплей, розово КОНТРОЛ с LCD дисплей
Тип:
сензорен екран
търговска марка:
митология
Номер На Модела:
Сензорен дисплей за XGODY X15S
Екран:
≥5
Съвместим Марка:
За XGODY X15S
Номер 1:
Тъчпад за XGODY X15S
Номер 2:
Течни кристали за XGODY X15S
Размер На Екрана С Допир:
5,0 инча
Цвят:
Бял, Черен, Розов, Златист