.

Vannego задния капак на отделението за батерията за Мото на Google Nexus 6 XT1100 XT1103 задния капак на отделението за батерията подмяна на корпуса на резервни части за ремонт на

Vannego задния капак на отделението за батерията за Мото на Google Nexus 6 XT1100 XT1103 задния капак на отделението за батерията подмяна на корпуса на резервни части за ремонт на

BGN 11.01

Сума
Налично за поръчка

Vannego Батеријата на Задниот Поклопец За Мото Google Nexus 6 XT1100 XT1103 Назад Батеријата Вратата Покрие Домување Замена Поправка Делови Опис :
Тип на производ : Назад на Капакот на батеријата
Погоден модел : За Мото Google Nexus 6 XT1100 XT1103
Пакет : 1 X Назад на Капакот на Батеријата Нашата Продавница Вистински Фото : Околу Превозот
Времето за испорака е за 15-45 работни дена. тоа може подолго време да се дојде до некои земји. на пример : Бразил. Јужна Америка. Африка земји.
1. предаден во рок од 5 дена и да се обезбеди патеката број.
2. Според вашата земја, 15-45 дена. повеќе од 60 работни дена не добиле, ние ќе рефундирање на пари за прво.
3. ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе го реши проблемот.
ако сакате да се знаат деталите на превозот цена, можете да не контактирате во било кое време.
За Гаранција
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА Наплата, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. За Повратни Информации
1.Секоја повратна информација е доверба, поддршка. Голема љубов.
2. ако satisfyed со купувањето, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
3. ако не сте satisfyed со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации
4. ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа се во работен ден, работат со вас, додека не се задоволни.

Всичко за продукта

Цвят:
Бял, Черен
Дизайн:
Бар
Номер На Модела:
За Мото на Google Nexus 6 XT1100 XT1103
Съвместим Марка:
Motorola
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
Ваннего
Цвят:
черен / бял
Фунция:
Задната Част На Кутията На Батерията+Лого
Проверявайте Един След Друг:
Ремонт на аксесоари за мобилен телефон