.

5 бр./лот Оригинал за Sony Xperia Z3 L55t Power Flex с вибратор и микрофон

5 бр./лот Оригинал за Sony Xperia Z3 L55t Power Flex с вибратор и микрофон

BGN 56.00

Сума
Налично за поръчка


Опис на производот : Она што ние го продаде за Моќта flex за Sony Z3 L55t е оригиналниот 100% , сите тестирани пред брод, така да функцијата е добро 100% . Ние сме чесни компанија , ние го почитуваме однос со секој клиент.
Детали За Производот :
Име на производ : Моќ flex за Sony Z3 L55t
Контрола на квалитет : 100% Тестирани од страна на КК персоналот пред брод
Компоненти : Моќ flex
Гаранција : 4 Месеци
Олово време : 1-2 работни дена (по плаќањето се потврди)
Пакување начин : Анти-статички торба
Една работа треба да се потврди за подобра услуга :
Она што цената што треба да ја напишете во фактура за Декларираната Вредност за Царината, ние ќе направиме како на вашите барања (ако не кажете ни ја вредноста што сакате , ние ќе го напишете вредност како нашето искуство), но ние не сме одговорни за било какви проблеми поради погрешно декларираната Вредност.
Враќање & Гаранција
1. Откако стоката е брод надвор, наплата не е прифатливо за било какви причини.
2. Ве молиме тест Екраните кога ќе примите, се надеваме дека може да се добијат повратни информации во прв пат.
3. Ние сме искрени снабдувач, ние сигурни дека секој LCD беше тестиран пред превозот, ве молиме да не инсталирате на LCD пред тест, ние го почитуваме секој клиент, се надевам дека може да се добие вашиот однос во исто време.
За ова, ние се стави нашиот специјален "BS" маркер во LCD, во случај да се инсталира на LCD, маркерот ќе бидат уништени.
4.Ние нудиме 3 месеци гаранција за LCD, но ве молам задржи на "BS" маркер па, така што тие се производи припаѓаат на БС. Врати се прифаќа само откако ќе го добиете вашиот Екраните.
5.За други специфични состојба, ќе имаме детали реши метод.
За нас
Шенжен BS Technology Co., Ltd - Обезбедување на што е посветен-портал за сите нивни мобилен телефон резервни делови и за поправка на алатки барања. Од БС, можете да добиете резервни делови како и LCD дисплеј, flex кабли, куќишта, звучници, измамник/ѕвончето, тастатура, lcd целосен сет assy, средината рамки и сите други внатрешни делови за мобилни телефони, брендови за i Phone, за i Pad, за Samsung итн., Исто така, ги продаваат сите видови на поправка на алатки и обновување на машини за рече модел.
Испорака
1.Тоа обично трае околу 3-7 работни дена од Експрес (DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ), 3-15 работни дена преку EMS, а 15-45 работни дена од Кина/HK Пост да брод вашата земји.
2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3.Ве молиме изберете начин на испорака од DHL, UPS-от, FEDEX или ЕМС ако сакате да ја добив производи quikly.
4.Просечно Време на Испорака на различни Товарни Компанија
Плаќање
Ние го прифаќаме подолу начини на плаќање :
1.Плати преку Систем
2.Т/T Плаќање Банкарски Трансфер(ХСБЦ)
3.Western Union трансфер на плаќање
4.Пари Грам Плаќање
5.Исплата На Готовина
Имајте на ум 1 : Paypal не е прифатена затоа што високата комисија за плаќање, и тоа е тешко да се земе пари од Paypal во Кина.
Забелешка 2 : Еднаш на ПИ е потврден и вашиот нарачаната стока се подготвени, враќање на средствата нема да биде достапна за еден откажана цел. Но, ние ќе рефундирање на вас во времето во случај дека ние не би можеле да им понуди на производи што се бара, се должи на недостаток или недостапноста.
Повратни информации
1.Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации, и ние ќе ве остават добар geed повратни информации наскоро.
2.Ако не сте задоволни со нашата служба или производи, се надевам дека ќе може да ни даде можност да се направи нешто подобро пред да остави негативни/неутрален повратни информации.

Всичко за продукта

Дизайн:
Бар
търговска марка:
орипарты
Съвместим Марка:
Sony Ericsson
Номер На Модела:
За Sony Z3 Power flex
Съставни Части:
За Sony Z3 Power flex
Гаранция:
4 месеца
is_customized:
Yes