.

Jetech professional 9 инча Тапицерия тапицерия нитове клип премахване на клещи за авто аксесоари за врати на панела или други елементи за автомобилни резервни части инструм

Jetech professional 9 инча Тапицерия тапицерия нитове клип премахване на клещи за авто аксесоари за врати на панела или други елементи за автомобилни резервни части инструм

39.89
BGN 36.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

Jetech професионални 9 инчен тапацир на вратите занитвам клип отстранување клешти за врата авто панел или други делови за поправка на авто алатки
*Сите производи во продавницата се квалитетни и овластени стоки.
*Материјал : 45# челик
*Функција : Тапацир на вратите reviet клип отстранување клешти да можете лесно да ги отстраните вратата тапацир, клипови, на врата завртување на клипови,и сите други трим подлога и клипови
*Доживотна гаранција.
*Трговија на големо цена е поевтина од трговците на мало. Трговија на големо мин. квантитетот е 2pcs/стил. Ако вкупниот цел catched доволно количество,ние може да се испрати на стоката од DHL и при-пејд товарни за вас. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Совети : Следење на информации не се достапни за под две превозот начини :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
2.Продавачот за Испорака Метод
Ако е потребно следење на информации,ве молиме изберете подолу превозот начини :
1.Кина Пост Воздух Mail
2.Ali Express Стандард За Испорака
*Под логото на пакување кутија значи ова производи споделување на доживотна гаранција услуга.
Оваа ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА не ја опфаќа производи кои се неправилно се користат, злоупотребени, да се измени ,да се коригира со себе,не може да се види на Jetech логото јасно. Дефицитарни производи ќе бидат заменети или поправени за живот по нормална работа.
Ако треба да се коригира, купувачот треба мечка 1 време курир такси од купувачот на Кина. Ние ќе го поправи или замени(Ако тоа не може да биде repaied било повеќе) и да се врати за вас и да носат враќање курир такси од Кина на клиентите од страна на Продавачот за Испорака Метод(15-60days). Ако треба брза испорака, купувачот мора да ги сноси товар надоместоци за несовпаѓање.
***Нашата продавница ќе го задржува правото на крајна толкување за погоре***
Испорака : · Мало цел : со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ( 1 5-45 работен ден испорака);
· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 15-45business дена.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-25
>45
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>60
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.5%
28.6%
43.8%
10.1%
7.0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.1%
22.2%
30.3%
20.9%
15.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.0%
47.1%
31.4%
17.6%
3.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
12.9%
10.7%
Наплата
Russianfederation
Го оценувате (точка пристигна)
0.0%
10%
35%
39.9%
14.1%
Совети : Ако им треба итно, ве Молиме изберете EMS/DHL/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС shippment
Трговија на големо нарачки : EMS или DHL (5-10 работен ден испорака),откако ќе maded со цел, ве молиме контактирајте со нас за промена на цена .
И според клиенти треба, ние сме подготвени на различни превозот методи за вашата опција, следниве е краток вовед од најчесто користените превозот метод.
Превозот Метод
Вовед
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Повеќето економски превозот метод за нарачки помалку од $ 7
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Економски превозот метод, може да се постигне повеќето земји, времето за испорака е 15-75 дена, повеќето од парцели може да се следи.Наредби за помалку од 2kg.Ако вкупната тежина над 2kg. Вие треба да изберете друг курирска компанија. За повеќе детали,pls контактирајте со нас.
Сингапур Пост
Друг Економски превозот метод, малку скапи од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, но стигнат до Блискиот Исток и Јужна Америка повеќе брзи и стабилни, времето за испорака е за 10-60 дена, повеќето од парцели може да се следи.

Всичко за продукта

Характеристики:
Разборный
търговска марка:
ДЖЕТЕХ
is_customized:
Yes
Стил На Клещи:
Европейски
Номер На Модела:
A11-CRP
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Стил Дръжки:
Извивам
Материал:
Стомана 45#
Приложение:
Клещи За Премахване На Скоба
Тип:
Клещи За Премахване На Скоба
ДЖЕТЕХ:
Инструмент Jetech
Приложение:
Теглене на нитове с панели, автоматична врата или други части