.

24-инчов стомана ключ высокоуглеродистый стомана основен ключ тежкотоварни прецизна коване

24-инчов стомана ключ высокоуглеродистый стомана основен ключ тежкотоварни прецизна коване

BGN 79.98

Сума
Налично за поръчка


Опис :
Големина : lenght 600mm ,
Дијаметар 32-милиметри ,
се стега главата дебелина 27mm,
максимална стегање 50mm
пакет : 1 buc/многу Да се Драги руски Клиенти
Испратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др. ќе бидат високо ценети и така, можете да ја примите вашата парцела безбедно. Тоа е нова политика од руската поштата и обичаи.
Плаќање & Превозот
За Плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифатливи преку сигурна исплата Porcessor ЗАЧУВАМ.
За Превозот
Ние ќе ви обезбедиме Регистрирани Воздухопловната да брод парцела. Сите парцели ќе се испрати во рамките на обработка на време. Ние брод парцели на вашиот стандардната адреса на . Ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел. Времето за испорака зависи од дестинации. Далечински земји, строги Царински ( e. г. Бразил ), страшно време, одмор ќе го направи тоа повеќе од Проценува Време на Испорака, ве молиме да бидете трпеливи. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/Федекс/UPS/DHL и ве молиме контактирајте со нас.
Должност & Данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачот се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја.
Враќање & Замена
Сите наши производи ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба со 7 дена за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени производи.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата цел?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка, пари booker, T/T и western union. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со следење на број, а ќе можат да се следат до пратката статус на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум мало или дилер, и јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање. Ако сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе им даде на некои попуст или прилагодување на цената пред вашата исплата.
Повратни информации
Вашиот 100% задоволство е нашата крајна дестинација. Вашите коментари се многу важни за нас и ни ги охрабри да услуга ви е добро. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни со позитивни повратни информации. Ние ќе го цениме тоа многу за вашето време и напор. Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми, додека не се задоволни. Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trademanager, ние ќе ви одговори што вистински начин. Ако ние не сме на интернет, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Всичко за продукта

Материал:
въглеродна стомана
търговска марка:
MYPOAYHODO
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
Т087
Характеристики:
Мини
Тип:
Стоманена основен ключ