.

AG024 8m = 26 ' горещ балон продажба изумителен раздувной земния & надуваема обява & раздувная модел

AG024 8m = 26 ' горещ балон продажба изумителен раздувной земния & надуваема обява & раздувная модел

BGN 2012.80

Сума
Налично за поръчка


Производство на време 7-10 работни денови.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.
Ви благодариме ^_^
Опис на производот ја Промовирате вашата компанија со imprinting логото на вашата компанија или слоганот на производ, без разлика дали вашата компанија настан или корпоративна реклама. како што матура, свадба, туш партија или годишнина,
Божиќ и Нова Година прослава.Тоа може да донесе најдобри adversting ефект за вас и вашиот бизнис.Рекламирање Inflatables се лесен-за-користење и преносни, лесна-за-потег.
Тоа може да се користи за секое време и насекаде каде Детали за Производот Материјал : Силна Оксфорд Ткаенина, professtional материјал, гумени постојан стил . Сопствени Дизајни се достапни за поинаква форма, големина, боја, логото printings, итн
Големина По Желба. ве молиме контактирајте со нас за да добиете дизајн за вас. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја. ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Должност & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. "Превозот не е вклучен плаќање во замена за приемот на производот"
Гумени земјата балон во сина и црвена боја Страна Шоу

Всичко за продукта

Размер:
8m
Дизайн:
Голяма Подови Раздувная Рекреация Почивка
Номер На Модела:
AG024
търговска марка:
БЕНАО
Материал:
Найлон
Възрастова Група:
Възрастни
Тип:
надуваем балон земята
Цвят:
Конфигуриране на
Материал:
Оксфорд
Тип:
Промоционален продукт
Сертификат:
SGS EN71-1, -2,-3
Използването на:
за реклама
Аксесоари:
Ремонтни Комплекти
Размер:
8m=26' or Customize
Гаранция:
1~3 години
Предимство:
Заводска цена и високо качество
is_customized:
Yes