.

waase Left & Right Engine Cover Crash Възглавничките Frame Sliders Protector For Kawasaki Z800 2013 2014 2015

waase Left & Right Engine Cover Crash Възглавничките Frame Sliders Protector For Kawasaki Z800 2013 2014 2015

73.60
BGN 70.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Мотоцикл Guard Лизгачот Рамка Несреќа Подлога Заштитник Опис Кол : Еден Пар(2 парчиња) Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За Kawasaki Z800 2013-2016 Поставеност на Возило : Лево и Право Забелешка : инструкции за Инсталација Не се вклучени Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум,ЦПУ Machind. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Плаќање прифаќаме само Зачувам . Ве молиме да ми даде точна адреса кога ќе се направи плаќање преку Зачувам. Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекуваме да се направи thebusiness со вас во иднина. Пакетот ќе бидат испратени на вашата адреса на Зачувам,ве молиме бидете сигурни дека поштенска адреса е точно на Зачувам, ние нема да бидат одговорни за лажни или неточни информации дадени. Пратката пакет ќе брод од страна на меѓународната воздухопловната од Кина,тоа ќе потрае околу 15-21 работни дена ( освен за одмор и викенд ) за испорака. Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни дена откако трансакција е завршена и го испрати на превозот информации на вашата e-mail по испраќаат надвор. Ве молиме mail мене ПРВ за точно превозот цена, ако сакате да брод од страна на ПРЕПОРАЧАНА ПРАТКА или сакате да се купи повеќе од еден објект. Увозни давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре / не мешајте ги за дополнителни shippi нг полнење. Политика на враќање На купувачот плаќа за враќање или размена на превозот. Парите ќе бидат вратени преку Зачувам откако ќе ги примите врати пратката. Ве молиме испратете предмети(s) назад кон нас во оригиналната состојба со оригинална кутија. Превозот и ракувањето со задолжен ќе биде да не се враќа,сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на победа цена само.

Всичко за продукта

Цвят:
Черно, Синьо, Златно, Сиво, Зелено, Червено
Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
Височина На Продукта:
0inch
търговска марка:
waase
Името На Модела:
За Kawasaki Z800 2013-2016
Широчина На Елемента:
0inch
Вашия Мотор Правят:
Кавазаки
Дължина На Продукта:
0inch
Вид На Материала:
CNC изработено от алуминиева сплав за скобата и POM шапки.
Тегло На Продукта:
1.1kg