.

waase CNC Aluminum Left & Right Chain Adjusters with Шпулата Tensioners Catena за BMW HP4 2013-2014

waase CNC Aluminum Left & Right Chain Adjusters with Шпулата Tensioners Catena за BMW HP4 2013-2014

99.20
BGN 89.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

Мотоцикл Синџир Прилагодувач Опис Кол : Еден Пар(2 парчиња) Fitment : За BMW HP4 2013-2014 Боја : како на сликата покажува. Материјал : CNC-Машински верзија направени на висока јачина алуминиум Состојба : 100 % Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Инструкции за инсталација НЕ се вклучени. Плаќање прифаќаме само Зачувам . Ве молиме да ми даде точна адреса кога ќе се направи плаќање преку Зачувам. Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекуваме да се направи thebusiness со вас во иднина. Пакетот ќе бидат испратени на вашата адреса на Зачувам,ве молиме бидете сигурни дека поштенска адреса е точно на Зачувам, ние нема да бидат одговорни за лажни или неточни информации дадени. Пратката пакет ќе брод од страна на меѓународната воздухопловната од Кина,тоа ќе потрае околу 15-21 работни дена ( освен за одмор и викенд ) за испорака. Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни дена откако трансакција е завршена и го испрати на превозот информации на вашата e-mail по испраќаат надвор. Ве молиме mail мене ПРВ за точно превозот цена, ако сакате да брод од страна на ПРЕПОРАЧАНА ПРАТКА или сакате да се купи повеќе од еден објект. Увозни давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре / не мешајте ги за дополнителни shippi нг полнење. Политика на враќање На купувачот плаќа за враќање или размена на превозот. Парите ќе бидат вратени преку Зачувам откако ќе ги примите врати пратката. Ве молиме испратете предмети(s) назад кон нас во оригиналната состојба со оригинална кутија. Превозот и ракувањето со задолжен ќе биде да не се враќа,сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на победа цена само.

Всичко за продукта

Цвят:
Черно, Синьо, Златно, Сиво, Червено
Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
Височина На Продукта:
0inch
търговска марка:
waase
Името На Модела:
За BMW HP4 2013-2014
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Вид На Материала:
CNC-обработена версия е изработена от алуминий с висока якост.
Тегло На Продукта:
0.9kg