.

Анодизиран странична поставка лупа плоча удължител панел алуминий за Ducati MONSTER 795 796 2012-2015 821 1200 1200S 2014 2015

Анодизиран странична поставка лупа плоча удължител панел алуминий за Ducati MONSTER 795 796 2012-2015 821 1200 1200S 2014 2015

BGN 17.90

Сума
Налично за поръчка


Потпирачот Страна Стојат Enlarger Плоча Подлога За Ducati ЧУДОВИШТЕ 795 796 2012-2015 821 1200 1200 S 2014 година 2015 година
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Алуминиум
Во Боја : Црна/ Сина/ Gold/ Црвена
CNC Изработени Од Палка Алуминиум со Голема Сила и Издржливост
Паркинг Вашиот Мотор Без Грижи
Голем основна Плоча се Обезбеди Стабилност и Безбедност
Елоксирани Површина По Завршувањето
Лесен За Инсталација и Без Настава се Вклучени
Пакетот Вклучува :
1 x Страна Стојат Enlarger
За DUCATI MULTISTRADA 10-15
За DUCATI ЧУДОВИШТЕ 795 12-15
За DUCATI ЧУДОВИШТЕ 796 10-15
За DUCATI ЧУДОВИШТЕ 821 14-15
За DUCATI ЧУДОВИШТЕ 1200 14-15
За DUCATI ЧУДОВИШТЕ 1200 S 14-15

Всичко за продукта

Цвят:
Синьо, Златен, Червен, Черен
търговска марка:
H2CNC
Вашия Мотор Правят:
Дукати
Името На Модела:
КП024
Дължина На Продукта:
1inch
Широчина На Елемента:
1inch
Височина На Продукта:
1inch
Тегло На Продукта:
0.01kg
Вид На Материала:
алуминий, cnc
Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи