.

Brand Chrome Custom Motorcycle Skeleton Mirrors For Victory Kingpin Deluxe 8-Ball Tour Ness

Brand Chrome Custom Motorcycle Skeleton Mirrors For Victory Kingpin Deluxe 8-Ball Tour Ness

BGN 102.21

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики : Единствена Скелет Рака Дизајн Прилагодливи Огледало Агол (До & Долу, Лево и Право) Највисок Квалитет Исклучително Тешки Алуминиум Спецификации : Боја : Хром Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум Огледало Материјал : Акрилик Состојба : 100% Сосема Нов Пакет Вклучува : 2x Огледала (Лево и Право) 5x Адаптери 2 х 8мм насока на стрелките на часовникот Завртки 2 x 10мм насока на стрелките на часовникот Завртки 1 x 10мм Контра-стрелките на часовникот (Обратна) Гром Инструкции не се вклучени

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Странични Огледала И Аксесоари
Височина На Продукта:
8.5cm
търговска марка:
Кралските Конни Надбягвания
Тегло На Продукта:
1.95kg
Името На Модела:
MT333Chrome
Дължина На Продукта:
12.5cm
Широчина На Елемента:
3inch
Вид На Материала:
Акрил