.

Мотоциклет с ЦПУ занаяти въздушния филтър всмукателния филтър за 2004-2014 Harley Sportster XL 883 1200 XL883 четиридесет и осем Roadster Custom

Мотоциклет с ЦПУ занаяти въздушния филтър всмукателния филтър за 2004-2014 Harley Sportster XL 883 1200 XL883 четиридесет и осем Roadster Custom

61.22
BGN 58.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~
Опис
Опис На Производот
Состојба Сосема Нов
Количина 1 Парче
Материјал Палка Алуминиум лице плоча со внатрешна дишење пасуси за супер чиста инсталација.
Карактеристики
Филтер е повторно употребливи - едноставно измијте го, исушете, и повторен нафта.
Компатибилен со двете carburated и горивото се вбризгува модели
Се вклопува во 2004 година да го претстави Харли и Спортските Сите Модели
БРЗА ИСПОРАКА
повратни информации :
Ние го цениме вашиот позитивен фидбек. Ако имате било какви прашања со објектот, ве молиме испратете e-mail на нас пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни купувачот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. ние ги испратите преку различни воздух mail.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.
Превозот време не е загарантирана. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
2). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
3). Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Телефон мора да се for international express превозот.
4).Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.
3.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
4.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
Тегло На Продукта:
1kg
Името На Модела:
За Harley Davidson XL883
Височина На Продукта:
6inch
търговска марка:
GFYSHIP
Широчина На Елемента:
13inch
Вашия Мотор Правят:
Harley-Davidson
Вид На Материала:
Метални
Дължина На Продукта:
15inch
Тип Елемент:
Въздушни Филтри И Системи