.

Универсален 2-инчов отточна тръба на шарнирна връзка мотоциклет лост стойка за 7/8 22 мм/28 мм, барове скоба за Suzuki, Yamaha, BMW, Honda, Kawasaki KTM

Универсален 2-инчов отточна тръба на шарнирна връзка мотоциклет лост стойка за 7/8 22 мм/28 мм, барове скоба за Suzuki, Yamaha, BMW, Honda, Kawasaki KTM

17.73
BGN 16.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


22mm 7/8" и 28mm 1-1/8" Handlebar Столб Стеги
Боја : црна/Сребрена
Fitment : Вклопат За Повеќето од Мотоцикл со 22mm 7/8" handlebar и 28mm 1-1/8" handlebar
Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите
За 7/8" (22mm) Handlebar
За Хонда CBR600 RR CBR1000 RR F1 F2 F3 F4 F4i F5 CBR600 RC51 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 599 600 919 итн.
За Yamaha R1 Р3 R6 итн.
За Kawasaki NINJA 250 R ZX6 R 636 ZX6 RR ZX10 R ZX7 R ZX9 R ZX12 R ZX14 R Z750 Z800 и сл.
За Suzuki GSXR 600 1000 750 HAYABUSA GSX1300 R TL1000 R итн.
За Ducati 888 849 851 749 898 1098 1198 итн.

Пакет се Вклучени : (не се вклучени инструкции за инсталација)
2 x handlebar risers
Почитувани , ве молиме забелешка : ова е фрлена , квалитетот не е добро како CNC Алуминиум модел .
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Дръжки
Диаметъра На Продукта:
2.2cm
Вид На Материала:
Алуминий
Широчина На Елемента:
0cm
Дължина На Продукта:
2inch
Името На Модела:
стойка
Височина На Продукта:
0cm
търговска марка:
RPMMOTOR
Тегло На Продукта:
0.55kg
Размер:
22мм/28 мм