.

Съвсем нов Пламък Custom Black Огледала For VT Shadow Ace Classic 500 700 750 1100

Съвсем нов Пламък Custom Black Огледала For VT Shadow Ace Classic 500 700 750 1100

BGN 66.66

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики : Прилагодлив Огледало Агол (До & Долу, Лево и Право) Огледало Материјал : Акрилик Материјал : Палка Алуминиум Рака / ABS Пластика Огледало Домување (ќе не ' рѓа) Боја : Црна Состојба : Сосема Нови во Кутија Инструкции : Не се Вклучени Количина : 1 Пар (Лево и Десно) Адаптер завртки се вклучени за да одговара на вашиот мотор. Вклучени во секој пар на Ретровизори : 2 х 8мм насока на стрелките на часовникот Завртки 2 х 8мм Продолжен насока на стрелките на часовникот Завртки - 2 x 10мм насока на стрелките на часовникот Завртки 1 x 10мм Контра-стрелките на часовникот (обратна) Гром Компатибилност : Roadliner Патот Лагер Полноќ XV Злато Крило Goldwing GL 500 650 1000 1100 Победа Визија Улица Турнеја Ултра Турнеја Планирам Класичен Дуна Супер Глајд Спорт VTX 1800 ТИП C R S N F T РЕТРО V-Род Ноќ на Улица V Род Screamin Орел VTX 1300 C R S РЕТРО FLTR Роуд Глајд Кастом Спорт Турнеја Планирам FXRT Злато Крило Goldwing 1200 1500 1800 FXB Дуна Sturgis 80 Кралската Ѕвезда Потфат Класичен Royale Делукс V-Max Vmax V Max VMX 1200 Патот Ѕвезда Воин Полноќ XV V-Ѕвезда Vstar V Ѕвезда XVS 1100 Silverado Virago XV 250 500 535 700 750 920 1100 Полицијата FLHP Valkyrie Руна 1500 1800 Suzuki Севиџ LS 650 Дуна Планирам лоу Рајдер Софтејл FXSTI Обичај V-Ѕвезда Vstar V Ѕвезда XVS 1100 Silverado V-Ѕвезда Vstar 950 1300 1100 Класичен Stryker VT Сенка, Аце Класичен 500 700 750 1100 Gold Крило Goldwing GL 500 650 1000 1100 VTX 1800 ТИП C R S N F T РЕТРО Кралската Ѕвезда Потфат Класичен Royale Делукс Вино Класик 50 80 125 Valkyrie Руна 1500 1800 Suzuki Натрапникот Volusia VS 700 750 800 1400 1500 Веспа 50 Ciao Браво Гранде Делукс Suzuki Севиџ LS 650 Virago XV 250 500 535 700 750 920 1100 Roadliner Патот Лагер Полноќ XV Елита Митрополитот 50 80 150 250 TMax C3 CA CV50 80 400 500 Веспа 50 Ciao Браво Гранде Делукс Мопед Cutlass FA50 FZ50 Височество XC 125 180 200 400 Дуна Планирам Вајд Глајд FXDWG FXWG FXB Дуна Sturgis 80 Злато Крило Goldwing 1200 1500 1800 Елита Митрополитот 50 80 150 250 Веспа GTS GTV 250 300 Вино Класик 50 80 125 Височество XC 125 180 200 400 TMax C3 CA CV50 80 400 500 Патот Ѕвезда Воин Полноќ XV V-Макс Vmax V Max VMX 1200 Зума Morphous Razz Шампион 50 125 100 VTX 1300 C R S РЕТРО Stratoliner Полноќ Делукс Kawasaki Вратило Војаџер ZN 700 1300 1100 VT Сенка, Аце Класичен 500 700 750 1100 Virago XV 250 500 535 700 750 920 1100 Suzuki Севиџ LS 650 Suzuki Мопед Cutlass FA50 FZ50

Всичко за продукта

Цвят:
Сребрист, Черен
Тип Елемент:
Странични Огледала И Аксесоари
Името На Модела:
MT252-001
Височина На Продукта:
8.5cm
търговска марка:
Кралските Конни Надбягвания
Дължина На Продукта:
12.5cm
Широчина На Елемента:
3inch
Тегло На Продукта:
0.8kg
Вид На Материала:
Акрил