.

Луксозни прозрачни вуалевые пердета за хола руни спалня с балкон твърди бродирани прозорци скрининг завеси Бял Cortinas HP009Z30

Луксозни прозрачни вуалевые пердета за хола руни спалня с балкон твърди бродирани прозорци скрининг завеси Бял Cortinas HP009Z30

52.80
BGN 35.00 -34 %

Сума
Налично за поръчка


Обработка Начин :
1 - Само Суровина . Тоа значи дека треба да се шие на четири страна во вашата земја или од вас самите .
2 - Завеса Род , можете да изберете Број 2 и 5 .
3 - Завеса Песна , можете да изберете Број 3 и 4 ( Исклучува Куки ) .
Молиме Забележете :
1 - цената само за 1 парче ( панел ) !!
2 - Исклучи Tieback,tassel,монистра . . . . .
3 - W = Ширина. Обично завеса е width = 2 пати Завеса прачка или железница .
H = Висина. Слободно да ја прилагодите, Max е 2.7 метри .
(Доколку сакате да го Промените висина ве молам оставете порака .)
Купувачот се покаже
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
• Големина : Прифати Обичај ( ако не се најде Големина што сакате, ве Молиме да бидат слободни да контакт ).
• И двете ве Молиме овозможи 3-10 cm devition поради hemming.
• Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
Како да се измери вашиот прозорец ?
• Ширина на завесата треба да биде 2 пати ширината на завесата прачка/железница.
• Затоа што кога ќе се откажам ,таа треба да имаат пати ,ќе биде поубаво .
Испорака И Плаќање :
• Ние ќе ја испрати на производот во рок од 5-10 дена откако вашата уплата е завршен.
• Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 10-30 американски долари.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачите одговорност.
• Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union,
Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Повратни информации :
* Наша цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
* Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
* Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
* Порака Трговец :

Всичко за продукта

Размер:
1 PCS W100 X H260CM, 1 PCS W150 X H260CM, 1 PCS W200 X H260CM, 1 PCS W250 X H260CM, 1 PCS W300 X H260CM, 1 PCS W350 X H260CM, 1 PCS W400 X H260CM, 1 PCS W500 X H260CM, 1 PCS W600 X H260CM, 1 PCS W100 X H200CM
Обработка:
4 Клипса Кука, Прът Е Ръчен Процес, Просто Суровини, Дръпнете Плисирани Панделки, Кран Отгоре
Тип:
тюл
Стил:
Европа
Воспользуйся:
Болница, Кафе,Хотел,Офис,Къща
Материал:
Вуалевая Завеса
Модел:
Бродирана
Формат:
въже
Приложимо Тип Прозорец:
Френското Прозорец
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
1
Тип Инсталация:
Монтаж На Таван
Техника:
Тъкани
търговска марка:
Тияна
Местоположение:
дневна
is_customized:
Yes
Функция:
Translucidus (Скорост Оцветяване 1%-40%)
Цената На Обработващи Аксесоари:
исключенный
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Воспользуйся:
Сватба
деноминированная единица за измерване на:
парче
Функция:
Транслюцид
Материал:
Вуалевая Завеса