.

Пастирски стил бежово с пеперуда цветна бродерия цялостна рамка, която да завеса за украса на кафене преграда завеса SP3487

Пастирски стил бежово с пеперуда цветна бродерия цялостна рамка, която да завеса за украса на кафене преграда завеса SP3487

98.56
BGN 69.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


Заврши завеса големина на :
85cm(Ширина)*120cm(Висина)5%(33.5''*47.2'')
Материјал : Помеша
Напомена : единечната цена не вклучува цевка, и удар дупка на завесата е мал која бара помалку од Д-2.5 cm цевка за тоа.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер до компјутер кој ќе се направат различните ефект на боја, и ние не би требало да се преземат одговорност за тоа. Ве молиме да го потврдите боја со слика во нашата продавница пред ставање ред.
Ве молиме љубезно потврди дека големината на ширина и должина ќе биде 5% димензија варијација пред ставање ред.
Забелешка
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер до компјутер кој ќе се направат различните ефект на боја, и ние не би требало да се преземат одговорност за тоа. Ве молиме да го потврдите боја со слика во нашата продавница пред ставање ред.
Ве молиме љубезно потврди дека големината на ширина и должина ќе биде 5% димензија варијација пред ставање ред.
Политика на враќање
Ние прифаќаме безусловна се врати, ако не't како вашето купување се додека 's во оригиналната состојба. Превозот цена треба да биде на купувачи' страна.
Политика за испорака
Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
За големото мнозинство на предмети кои се на акции,Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по расчисти исплата. За оној што се надвор од акциите,подолго чекање за 10 работни дена ќе биде потребно.
ние обезбедуваме бесплатен превозот услуга или можете исто така да изберете превозот од express(UPS-от, DHL, FEDEX, итн.) или шпедитерот, и изразуваат превозот цена треба да биде на купувачи' страна.

Всичко за продукта

Размер:
85X120CM WXH
Воспользуйся:
Болница, Кафе,Хотел,Офис,Къща
Тип Инсталация:
Вграден
търговска марка:
ШИРЮ
Модел:
Бродирана
Стил:
Pastorale
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Тип:
Тръбна Завеса
Техника:
Тъкани
Материал:
Тъканта, Душ Завеса
is_customized:
Yes
Вид На Модела:
Цвете
Функция:
Translucidus (Скорост Оцветяване 1%-40%)
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Номер На Модела:
SP3487
Местоположение:
Украса