.

1 бр цвете на слънцето сянка с алуминиева дограма, щори Лале шаблон за дневна Спалня прозорец завеса, проверка на крайния продукт

1 бр цвете на слънцето сянка с алуминиева дограма, щори Лале шаблон за дневна Спалня прозорец завеса, проверка на крайния продукт

9.52
BGN 9.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Voile Бои : Цијан/Розова/Портокал/Red/Виолетова/ Црна/Бела/Зелена(Како што Сликите Покажуваат) Димензии : 2*2.7 m Количина : 1pcs
Добар објект за декорација на вашиот дом за Перење на грижа :
Машина за миење со ладна вода, нежно циклус, не кајгана, собори сува. Пакет се вклучени
1*Чиста Voile Завеса (Завеса Само! Други украси Не се вклучени.) Забелешки :
1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2,ве Молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење. 3, на Овој оглас е за објекти наведени погоре само, други додатоци (ако има) не се вклучени.

Всичко за продукта

Размер:
100x270cm, 200x270cm, 100x200cm
Местоположение:
прозорец
Стил:
Модерен
Функция:
Перспективата
Материал:
Полиестер / Памук
Номер На Модела:
Завеса
Воспользуйся:
Кафе, Хотел,Къща
Тип:
Завеса
Формат:
въже
Тип Инсталация:
Монтаж На Таван
Вид На Модела:
Цвете
is_customized:
Yes
Приложимо Тип Прозорец:
Светлина на небето
Цената На Обработващи Аксесоари:
исключенный
Модел:
Пишеща машина
търговска марка:
направи Дауэр
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Техника:
Вязаный
Тип:
калъф за въдица