.

Подгонянная сянка полиестер прозрачна ролетни щори Зебра в сивия прозорец пердета за хола бъдат 9 цвята

Подгонянная сянка полиестер прозрачна ролетни щори Зебра в сивия прозорец пердета за хола бъдат 9 цвята

BGN 40.00

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на Популарната Дома Продавница
Висок Квалитет Tracery Производи Снабдувач
Нашата Светлина Филтрирање Зебра Нијанси им понуди на двете чиста ткаенина и светлина филтер ткаенини во иста нијанса. Единствена ткаенина нуди зебра како модел со наизменични ленти на светлината на филтрирање и чиста нијанси. Овие ролери стил нијанси може да биде или се подигне или можете да ги усогласат ткаенина vanes. Усогласување на предната и задната делови од ткаенини овозможи нијансите да бидат или приватност или чиста нијанси.
Вклучени безбедност на децата тензија уред може да биде поставено на кабелот јамка.
УВ заштита, светлина филтрирање намалување на трошоците за енергија
Сите нијанси доаѓаат со касета headers(посебни потреби ве молиме контактирајте со нас )
Лесно да се инсталира . Сите потребни хардверски вклучени за монтажа внатре или надвор
Зебра ефект, дозволувајќи им на целосна светлина контрола - Низок до висок
Ве молиме да ни оставите порака со вашите податоци или да разговараат со нас онлајн ( 9 бои се достапни)
Детали за производот
Боја Картичка
боја Примероци
Можеби Ќе Сакате
Како да закажете
Ве молиме оставете порака или да зборувате со нас на интернет , ги обезбеди следните информации ,ајде да поднесам понуда за вас ,ви благодариме
2. Ве молиме кликнете "Купи Сега" на врската што сакате да ја купите
3. Кликнете на "Место Цел" ,не плаќаат за цел сега .
4. Ние ќе се прилагоди на вкупната цена што ние понуда за вас зад сцената.
5. Ќе се направи исплата , ќе го поставите цел целосно .
Прашања И Одговори
П : Како можам да ја инсталирате тоа?
A : постојат два видови на инсталација избори :
1. Во внатрешноста на прозорецот. Можете да инсталирате во внатрешноста на прозорец за да одговараат на прозорецот ширина.
2. Над прозорецот. Можете да го инсталирате над прозорец за да се покријат сите windows.
Имате загради внатре и може да заврши во една минута.
П : Како можам да се чисти?
A : Можете да ги чисти нежно со мека четка.
П : која е вистинската ширина на слепи?
А : Во ред на слепи може да се инсталира внатре во прозорецот, слеп е вистински width=котираните ширина помалку 1/3-1/4 инчи. На пример, ако големината на прозорецот е 31"*48" , вистински слепи ширина е 31-1/4=30 3/4 во . Така што може да се вклопи во вашиот windows точно.
П : Како да ја изберете големината?
А : 1. Мерка вашиот windows внатрешна ширина;
2. Проверка на слепи вистински ширина одговараат на вашиот прозорец внатрешна ширина или не.

Всичко за продукта

Размер:
Custom Made
Обработка:
кука
Стил:
Модерен
Местоположение:
прозорец
Воспользуйся:
Болница, Кафе,Хотел,Офис,Къща
Начин на отваряне и затваряне на:
Горен и Долен двухпартийные отворени
Материал:
Тъканта Завеса + Вуалевая Завеса
Тип Инсталация:
Вграден
Номер На Модела:
G19-002
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Вид На Модела:
Твърд
Техника:
Тъкани
is_customized:
Yes
Формат:
Бисерная Въже
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
търговска марка:
Чанг Лав
Функция:
Translucidus (Коефициент На Оцветяване 41%-85%)
Модел:
Боядисана Прежда
Тип:
зебра щори
Ширина Тъкани:
98in-118in/250cm-300cm
Устойчивостта на цвета на светлина:
До 4-5 клас
Экстрагирование Количество Формалдехид:
По-малко от 30p. p. m
повтарям:
8,5 см (твърди) * 6 см (прозрачен )
Функция:
Транслюцид