.

Модерен прост лист завеса завесата конфигуриране на прозореца завесата тюл изгаряне на завеси за хол зелен кухненски завеса балкон 30

Модерен прост лист завеса завесата конфигуриране на прозореца завесата тюл изгаряне на завеси за хол зелен кухненски завеса балкон 30

13.28
BGN 10.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Совети : стил 3 Само Материјал = само ќе добие Суровини, треба да се шие тоа во вашата земја!!
( Не знаејќи како да изберете големина? Види Удар ↓↓↓↓↓ )
(100cm =1 метар = 39 инчи ) (1)Цена = 1 Парче (Панел) Tulle Завеса. (2). Не се вклучени : Tieback/Tassle/ Зрнца /Куки. (3) ве Молиме овозможи разлика( ±1-5 см во ширина, ±1-4 cm во височина) ПОРАДИ HEMMING. (4)Сите предмети се вистински снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
(5) Ако имате посебни барање на завеса големина , Оставете порака кога поставување на својата цел : како што се : ми треба 1 парчиња, широчина 200 cm, височина 245 см, се повлече pleated лента.
(6) Ако прозорецот е 150 см широк, ние ви препорачуваме 2 парчиња ширина 150 см, висина 260 cm.
П : што Е цената на едно парче или две парчиња завеса?
A : Цената е за Едно Парче завеса. Ако ви требаат две парчиња, ве молиме изберете Количество 2 кога ќе го поставите цел.
П : Дали цената вклучува завеса додаток?
A : Нема. Цената НЕ вклучува завеса род, железнички, чипка, монистра и завеса tieback.
П : Дали треба да се плати за даноци? A : се Должи на царинење, Општо Ние напишете ја прогласи вредност 5-25 долари. Под посебни околности , ние ќе го напише според вашето барање , па еве ние НЕ може да ГАРАНТИРА нема даночни давачки, бидејќи тоа зависи од вашата земја е политика. П дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, ние може да се даде на следење на број за да ви откако цел беше испратена надвор, а вие може да добиете детали цел статус под вашата нарачка детали.
П : Може да прилагодите големина за мене?
A : Да, можам. Ако имате посебни барање за големината, ве молиме контактирајте со нас или оставете порака кога ќе нарачате.
И Пораката Треба да содржи : врвот Третман, Завеса Големина и Количина (1 парче или 2 парчиња, итн. )
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union,
Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
* Наша цел е 100% позитивни повратни информации и 100% клиент satisfication. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Вашиот satisfication и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
* Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
* Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Контакт со нас на :
* Ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт. * Порака Трговец :

Всичко за продукта

Размер:
1PCS W100cm x H260cm, 1PCS W150cm x H260cm, 1PCS W200cm x H260cm, 1PCS W300cm x H260cm, 1PCS W250cm x H260cm, 1PCS W350cm x H260cm, 1PCS W400cm x H260cm, 1PCS W500cm x H260cm, 1PCS W100cm x H180cm
Обработка:
Кука, Джоб Мряна, Като Веднъж Материал, Се Измъква Плиссированную Лента, Горната Част На Люверса
Воспользуйся:
Кафене, Офис,Дом,Болница,Хотел
Тип:
Общи Гънка
Формат:
въже
Приложимо Тип Прозорец:
Эркерное Прозорец
Функция:
Перспективата
Техника:
Тъкани
Номер На Модела:
wp238
Местоположение:
Кухня
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Модел:
Пишеща машина
Тип Инсталация:
Външна Настройка
Материал:
Вуалевая Завеса
Вид На Модела:
Етап
Цената На Обработващи Аксесоари:
исключенный
is_customized:
Yes
Стил:
Корейски
търговска марка:
WPKIRA
Тип Елемент:
Екраниране На Прозорци
Вид На Продукта:
Други Елементи